Kære familie! Hvad der end for tiden sker,er I i mine tanker,som en stærk fejderfam.Håber julen har været god for jer.Tusind tanker til jer alle.Knus
Synd med alt det blærebetændelse,prøv at gi´hende tranebærsaft,har selv prøvet med et godt resutalt-.
dejligt at kunne følge med isofies kamp mod epilepsien. jeg er selv ramt af epilepsi efter en blod prop:( menjeg skatil Kiev med Emcell og have stamceller.
Kære Jens ! Dejligt at du følger med. Vi ønsker dig al mulig held og lykke i Kiev. Vi vil selvfølgelig meget gerne høre nærmere hvis du føler nogen bedring. Knu
Øv altså med de anfald, nu gik det jo lige så fint. Håber trods alt det kan blive ved det. Mange varme tanker
Hej og tilykke med lilleprinsessen,, og storeprinsessen ser nok lidt betuttet ud,gad vid hvad hun ville sige hvis hun kunne udtrykke sig.held og lykke til.
Velkommen hjem! Vi ses lørdag aften. Kærlig hilsen Annebeth
PS: Gözünaydin -ka ikke komme på en dansk oversættelse, men siges til folk der snart skal eller netop har fået besøg af deres kære Stort kram fra Tyrkiet
Kære Marlene & Sofie, Hvor er det rart at kunne følge med i dagbogen -især en dag som idag hvor det virker til at Sofie har det ok.
Knus og kram og dejligt at følge med i dagbogen.
Hvor er det trist at Sofie er blevet dårligere.I kan godt glæde jer til jeres kommende dagplejer.Hun er en af de bedste.Hilsen fra en tidligere kollega.
Hej I skønne mennesker. Det bare længe siden, kom til at tænke på jer og Sofie pigen - måtte lige hilse på Tillykke med den lille nye, de vokset ungerne
Hej Sofie ! Tusinde tak for dine søde ord - de varmer. Dine sorger kan nu være lige så store som vores. Knus og tanker til dig og din familie
familie og kæmpe skulder klap til jer og mindst ligeså meget jeres to andre børn. Ønsker det bedste for jeres familie. Massere af tanker herfra.